2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Lezárt
Avatar
Pozsi
Adminisztrátor
Hozzászólások: 554
Csatlakozott: 2012.01.13. 19:42

Re: 2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Hozzászólás Szerző: Pozsi »

Sziasztok!

Gurfa kimerítő hozzá szólása után elég nehéz újdonságot mondani ez elmúlt napról.
Nekem nagyon tetszett. Sokat tanultam. Olyan kis trükköket sikerült ellesni, amit eddig tudtam, de nem gondoltam volna, hogy úgy is lehet készíteni.
Jó volt találkozni azokkal akikkel itt már sokat beszélgettünk.
Az ebéd nagyon jól sikerült, köszönet érte a kedves Hölgyeknek.

Köszönöm, Varifernek és kedves családjának, hogy megszervezték a találkozót.
13541353
Üdv. Pozsi
Avatar
csibibacsi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.02.01. 20:06

Re: 2012 Találkozó Debreceni tudósítás

Hozzászólás Szerző: csibibacsi »

Szevasztok!
Örömmel jelentem,hogy szerencsésen megérkeztünk otthonunkba.
Megint túl vagyunk egy feledhetetlen találkozón.Megint új barátokkal ismerkedtünk meg a régiekkel ismét örömmel találkoztunk.Az ebesi Sári tanya régi ismerősként fogadott bennünket.Vári Feri és kedves felesége Marika példás vendéglátónak bizonyult.Néha talán többet is tettek mint ami tőlük elvárható volt.Mindezért külön köszönetünket és elismerésünket fogadják.Nagyon jó volt,kicsit esztergáltunk,kicsit beszélgettünk az idő meg csak rohant és máris jönni kellet haza.A mielőbbi találkozás reményében jó kis esztergást mindenkinek.
üdvözlök mindenkit csibibacsi
Avatar
brutus
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2012.01.12. 20:54

Re: 2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Hozzászólás Szerző: brutus »

Szervusztok Fiúk!
Jelentem, mi is szerencsésen hazaértünk. Az eseményeket az előttem szólók remek érzékkel és színes tudósításokkal már leírták, nekem már csak az maradt, hogy köszönetet mondjak elsősorban
Varifernek,és nem másodsorban csak másodszorra kedves nejének, hogy ilyen nagyszerűen megszervezték és levezényelték ezt a remek találkozót.
És most következik a" másodsorban"! Másodsorban azoknak köszönöm, akik részt vettek, és megjelenésükkel emelték a z összejövetel nívóját! Köszönöm, hogy ott lehettem veletek!
Mindenki iránt tisztelettel: brutus
Aki öt szóval mondja el, amit hárommal is el lehetne mondani, az egyéb gazságokra is képes.
Avatar
Mikapu3
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2012.01.16. 07:58

Re: 2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Hozzászólás Szerző: Mikapu3 »

Kedves Varifer és mind az asszonyok, akik segítettek neked, hogy a nagyszerű találkozó ily jól sikerült: Köszönet!
Meg köszi az elektromos zűrömben segítségért. Eredmény: ne használj biztosítékos dobkábelt, mert megviccelhet. Jobb az egyszerű hosszabbító.
E késői órán nem szövegelek már sokat, a fényképeimet itt láthatjátok:
http://faesztergdebr-20120804.mocsenyi- ... toalbum.hu
Ismét köszönet a szervezésért, szervusztok: Miklós (Mikapu)
Küzdj a klímaváltozás ellen: használj fát!
Avatar
Varifer
Site Admin
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2012.01.09. 22:36

Re: 2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Hozzászólás Szerző: Varifer »

Sziasztok!

Köszönet nektek is, hogy itt voltatok és ezt az eseményt ilyen színvonalasan megtudtuk tartani.
Örömmel olvasom, hogy jól éreztétek magatokat.

Én is köszönetet mondanék a lányoknak a segítségért, melyet kérlek tolmácsoljatok, feléjük!

Érdekes és egyben izgalmas volt ez a két nap melyet köztetek, veletek tölthettem.
Valaki már itt leírta "az idő gyorsan eltelt",sajnos mint minden jó véget ér.
Szerettem volna kicsit többet beszélgetni veletek, de csak ennyire futotta az időből.
A mielőbbi viszontlátásra.
Tisztelettel: Varifer
Avatar
bencezug
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2012.01.11. 07:09

Re: 2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Hozzászólás Szerző: bencezug »

Tisztelt klubtársak!

Már olyan sok jót irtatok erről a találkozóról, hogy szinte nem is lehet tovább ragozni.
Valóban egy jól megszervezett, családias hangulatu napot tölthettünk egyűtt.
Köszönjük Neked, és a segitőtársaidnak Feri.

Üdv: bencezug
Avatar
birorion
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.01.15. 18:07

Re: 2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Hozzászólás Szerző: birorion »

Sziasztok!

Örülök hogy részt vehettem ezen a találkozón melyet Feri és családja oly önzetlenül és színvonalasan megszervezett. Örömömre szolgált ,hogy megismerhettem azokat az embereket személyesen akik a csevegőn láttak el eddig hasznos tanácsokkal és általuk fejlődhettem. Ezen a találkozón nagyon sokat tanultam minden téren és olyan alkalmazásokat láttam és tapasztaltam amit magamtól soha nem tudtam volna megtanulni.Még egyszer köszönök mindent!

Üdv:birorion!
Az ember magának okozza a problémákat amiket meg kell oldania, mert ha nem teszi csak egy szimpla tereptárgy
Avatar
Tibor
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.05.24. 12:33

Re: 2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Hozzászólás Szerző: Tibor »

Tisztelettel üdvözlök Mindenkit:
Szeretném megköszönni Varifer és kedves családjának ezt az önzetlen odadó munkát amivel lehetövé tették ennek a találkozónak a létrejöttét.Köszönöm hogy befogadtatok és tanítottatok.
Nagyon jól éreztük magunkat a párommal mindketten.Igazán nagy élmény volt számomra eltölteni Veletek ezt a hétvégét.Jólesett hogy mint kezdőt felkaroltatok és segítettetek,bátorítottatok.
Remélem hogy minden évben legalább egyszer össze tudunk majd jönni és jó hangulatban eltölteni egy néhány napot.
Mégegyszer köszönöm Nektek hogy ott lehettem.
Üdv Tibor
Attila
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.08.03. 17:39

Re: 2012 Találkozó Debreceni beszámoló

Hozzászólás Szerző: Attila »

Üdvözlök mindenkit !
Sajnos csak péntek délután tudtam meg, hogy hétvégén találkozó lesz. Még volt egy kis időnk, így a kislányommal kilátogattunk a Sári majorba. A helyszint Gurfa nagyon szemléletesen írta le igy nem is tudok mit hozzátenni. A várt találkozás izgalma gyorsan elmúlt a baráti hangulatban. A kiállított alkotásokat egyre nagyobb örömmel nézegettük, "tapogattuk". Lili figyelmét természetesen Feri méhecskéje és az állatfigurák kötötték le. Brutus beavatott a győztes pályamunka készítésének rejtelmeibe. Ezúton is gratulálok neki.
Gurfa a jelenlévő hölgyeknek egy-egy általa készített medált ajándékozott. A kislányról azóta sem tudom levenni (incselkedni jó !).
Az idő gyorsan elszaladt pedig még rengeteg beszélgetni való maradt. Jó volt veletek személyesen is megismerkedni. Köszönet érte a szervezőknek, Ferinek és kedves feleségének.
Üdvözlettel:Attila
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég