Program ajánló Csévharaszt

Lezárt
Avatar
Pozsi
Adminisztrátor
Hozzászólások: 554
Csatlakozott: 2012.01.13. 19:42

Program ajánló Csévharaszt

Hozzászólás Szerző: Pozsi »

Sziasztok!

Szeretném közzé tenni A Hobbi Faesztergálás oldalon megjelent írást, mely egyben meghívó is. (szerző hozzájárulásával) Részvételi szándékokat kérem nekem jelezni, hogy Frédinek továbbítani tudjam.
Túri Alfréd írta: Szia Feri!
és
Sziasztok Mindenki!

Bocsánat, hogy ilyen későn reagálok az írásodra de csak mostanra állt össze a kép.
Arról van szó, hogy magam is jelentkeztem az Ebesi találkozóra és én is sajnálom, hogy elmarad. Tudomásom szerint (csiripelték a verebek) nagyon jó hangulatban és szép helyszínen zajlik a találkozó. Bízom benne, hogy jövőre össze jön a rendezvény és én is ott lehetek.
Feri!
Ember tervez a sors meg az élet intézkedik, ezért szerintem Neked nem kell bocsánatot kérned nekünk kell tudomásul venni. Ez az én véleményem.
Mivel beszéltünk róla, hogy ha módomba áll segítek, hát össze jött!
Röviden az előzmények.
Monoron alakulóban van egy Kézműves Alkotók Klubja. Felkértek engem és az oldalunk tagjait, hogy segítsük a megalakulásukat és a beindulásukat. Öt alkalomra szóló meghívást kaptunk tőlük. Ezeken a rendezvényeken Őket képviseltük és így nem lehetett nyilvános programként meghirdetni.Most viszont a két hátralévő rendezvényre a vendéglátókkal egyeztetve, megváltozott a helyzet. Nyilvános lesz!
Az Ebesi találkozót nem lehet pótolni, de aki és nem csak azok akik oda jelentkeztek hanem mindenki számára elérhető. (Örülnék ha jeleznék a részvételi szándékot. -lészám és ebéd ürügyén)
A helyszínek:
Augusztus 10 Csévharaszt Falunap
Augusztus 31 Gomba

Mindenkit nagy tisztelettel várunk!

Frédi.
Túri Alfréd írta: Sziasztok!

Az Ebesi találkozót nem lehet pótolni de azért itt folytatom és nem a mi programjaink között mert szerintem ide tartozik. Ez azt írás némi kecsegtető-kedvcsináló.
Csévharaszt falunap, hát szerintem nem akármilyen csapat jött össze. (Mindig van hibalehetőség!)

Hat gép!!!
És az Emberek:
Mőcsényi Miklós
Medvegy János
Droti
Ernesztó
Demeter László
Szalai Csaba
Pozsi
Szabó Dezső
Sáközy Gyula

Ennyi csábításként.

Esetleg riasztó lehet, hogy én is ott leszek, majd álcázom magam.

Frédi
Üdv. Pozsi
Avatar
Pozsi
Adminisztrátor
Hozzászólások: 554
Csatlakozott: 2012.01.13. 19:42

Re: Program ajánló Csévharaszt

Hozzászólás Szerző: Pozsi »

Sziasztok!

Ne várjatok tőlem részletes beszámolót a Csévharaszti találkozóról.
A falunap keretei között lett megrendezve a találkozónk. Egyrészt népszerűsíteni tudtuk a faesztergálás másrészt egy nagyon jó hangulatú találkozón vettünk részt.

Az ott készült fényképeket itt megtaláljátok.
Kérem, hogy a résztvevők ha készítettek fényképet az a saját galériájukba töltsék fel, majd onnan átteszem a találkozók galériába.
Üdv. Pozsi
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég