Szakirodalom

Minden amit e nemes szakmáról tudni akarunk.
Lezárt
Pjanos
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2012.09.06. 19:16

Re: Szakirodalom

Hozzászólás Szerző: Pjanos »

Kedves hoodlum!
Köszönöm immár a gépen csücsülnek a könyvek
üdv Pjanos
Avatar
Pozsi
Adminisztrátor
Hozzászólások: 554
Csatlakozott: 2012.01.13. 19:42

Re: Szakirodalom

Hozzászólás Szerző: Pozsi »

Szia Kovi!
kovi írta:Kiscsiszi!

ha el tudtál volna jönni a találkozóra, akkor megspórolhattad volna az agyalást. Egyébként van egy tormek leírásom (méretezve), amiben láthatod, hogyan kell elkészíteni és fölszerelni eme szerkezetet.

Kovi
Esetleg elektronikus formában is megvan?
Üdv. Pozsi
Avatar
bizmark6
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.01.31. 10:49

Re: Szakirodalom

Hozzászólás Szerző: bizmark6 »

Szeretném én is letölteni a nevezett könyveket pdf formátumban.Annyira új vagyok az oldalon,hogy ma regisztráltam,és a mai napot a fórum olvasásával töltöttem.Sok jót,és okosságot olvastam,láttam.Szomjazok a tudásra,ezért kérném a könyvek elérhetőségét.
Köszönöm:egy lelkes,és kezdő amatőr.
bizmark72@gmail.com
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Szakirodalom

Hozzászólás Szerző: kovi »

Szia Pozsi!
Pozsi írta:Esetleg elektronikus formában is megvan?

Igen, megvan. Feltöltöm a told a cuccut-ra, onnan majd letöltheted.
hamarosan küldöm a linket.


Kovi
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Szakirodalom

Hozzászólás Szerző: kovi »

Sziasztok!

A következő linkről letölthettek 3 katalógust
http://s3.toldacuccot.hu/letoltes?sid=a ... 25ed9c1d41

Sorby katalógus, Tormek teljas katalógus és használat valamint egy Tormek kézikönyv amit én pdf-esítettem.

4 nap, vagy 15 letöltés. ha valakinek már nem sikerült, akkor szóljon és újra feltöltöm!

Kovi
Avatar
Robo
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2012.02.07. 08:07

Re: Szakirodalom

Hozzászólás Szerző: Robo »

Szia Kovi,

a pdf készítést meg tudtam volna neked spórolni, meg van az eredeti Tormek kézikönyv pdf-ben.
Üdv, Robó
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Szakirodalom

Hozzászólás Szerző: kovi »

Szia Robo!

Köszönöm. Amit én készítettem el pdf-ként, azt akkor kaptam, amikor a kiegészítőket megvettem. Nem egyezik a nagy Tormek kézikönyvvel. (Egyébként azt is feltöltöttem)

Ennek a lényege, hogy nem kell mindenkinek Tormek köszörűre gyűjteni, hanem a már meglévő száraz köszörűt is tudja Tormek kiegészítőkkel használni. Ehhez csupán az szükséges, hogy megvásárolja a BGM 100 jelű asztali köszörű készletet, http://www.gepplus.hu/tormek/bgm100.html, illetve elkészíti azt. Ebben a kis könyvben még a méretezése is benne van így nagy segítség lehet mindenkinek.

Üdv

Kovi
bari
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.02.21. 10:41

Re: Szakirodalom

Hozzászólás Szerző: bari »

Sziasztok!

Mivel hogy minden ami a famegmunakasal kapcsolatos erdekel szeretmek en is hozzajutni ezekhez a konyvekhez.

A google docs-ra feltoltott fajlokat la lehet tolteni barmikor-barmeddig, azzal a feltetellel hogy meg legyen osztva.
Az lenne a javaslatom hogy hasznaljuk, ha nem tudunk link-et adni mit Mikapu3 a 1.) A COURSE IN WOOD TURNING (Faesztergálás tanfolyam 348 oldal, 1919.), amit feltoltottem peldakep.

https://drive.google.com/file/d/0B_DYw3 ... sp=sharing
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég