Keresek

Lezárt
beloka
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.08.16. 15:43

Keresek

Hozzászólás Szerző: beloka »

Keresek egy orosz univerzális barkácsgépet!
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Keresek

Hozzászólás Szerző: kovi »

Szia Beloka!

Most látom hogy egészen friss a regisztrációd, valószínűleg ezért nem volt még időd tanulmányozni az itteni szokásokat.
Ezért kérlek fogadj el tőlem egy jó tanácsot: Mindíg tiszteld meg a fórum tagságát azzal, hogy köszönsz :!:

Üdv


Kovi
Avatar
fakéz
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2012.01.12. 07:26

Re: Keresek

Hozzászólás Szerző: fakéz »

Szia, Beloka!
Remélem, csak a szerszámmúzeumodban szeretnéd kiállítani a proletárdiktatúra csúcstermékét!
Azt tanácsolom, hogy mielőtt elkezdenél dolgozni rajta, hívd fel a kórház sürgősségi osztályát, hogy van-e kézsebész ügyeletben!
A viccet félretéve: ha faesztergályozásra adtad a fejed, ne pazarold ilyenre a pénzt! Inkább még spórolj egy kicsit és vegyél egy használhatót! Addig tanulmányozd a mafk idevonatkozó tanácsait! üdv: fakéz
Avatar
Fafaragóporta
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.09.08. 11:54

Re: Keresek

Hozzászólás Szerző: Fafaragóporta »

Szia beloka!
Ellentétben fakéz fórumtársunkkal én nem tartom ezt a gépet veszélyesebbnek,mint nagyobb és komojabb társait.Minden esetre az eszterga részét én sem tartom komoly gépnek,viszont használható.Mivel csúcseszterga(tokmány nélküli),így korlátozott lehetőségek vannak benne,mint eszterga.Egy kis leleményességgel,barkácsolási hajlammal kis mértékben bővíthető.Kezdő,tanulógépnek használható,de csodát az eszterga részétől nem lehet várni.Én ezzel a géppel nagyon sok kissebb tárgyat esztergáltam kb.harminc évvel ezelőtt.Kis tányérokat, tálakat,szerszámnyeleket,gyertyatartókat stb.készítettem vele.Ezeken kívül,mint gyalut,körfűrészt,köszörűt,és mint marót is használtam.Azonban egyetértek azzal a véleménnyel,hogy nagyobb összegért lehet venni komolyabb gépet.Az enyém még megvan,mostanában szedtem elő újra és most van felújítás alatt.Ha kész lesz eladóvá válik.
Üdv.:Zola
Fafaragóporta, alias Borbás Zoltán fafaragó népművész
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég