Emlékek a múltból!

Lezárt
Avatar
Varifer
Site Admin
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2012.01.09. 22:36

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: Varifer »

Szia Kovi!

Vannak dolgok az életben melyeket az ember, hirtelen felindulásból tesz.
Hibát mindenki vét, ki kisebbet, ki nagyobbat. Ami vagy helyrehozható, vagy nem!
Kérek mindenkit, hogy csak a szép dolgokat elevenítsük fel a múltból, hisz így is van sok, sok, buktató és nehézség az életünkbe.
Előre lépni is csak úgy tudunk ha előre nézünk és nem visszafele.
Megértésedet köszönöm.
Tisztelettel: Varifer
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: kovi »

Szia Varifer!

Értem amit leírtál, és pár dologgal egyet is értek.

Például azzal, hogy sok hiba helyrehozható, és hogy a megbocsátás az emberi jellem egyik leszebb része. De úgy tudom, hogy a pap is csak azt tudja feloldozni aki, elismeri azt.
Tettén kívül azt is fölvállalja, hogy hibázott és megköveti azokat akiket megbántott.

Szerintem meg kellett volna kérdezni a tagságot, hogy akarnak e egy csapatban játszani azzal, aki igen galádul fenékbe rúgott valamennyiünket.

Üdvözlettel

Kovi
Avatar
vidor
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2012.01.11. 17:33

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: vidor »

Szervusz Tisztelt Kovi !

Én azt hiszem aki visszatért, vagy visszatalált a jelenleg működő
MAFK-ra, az azért tette , mert akar együtt játszani azokkal akik
jelen vannak Variferrel , Shiva 72- vel és Veled Kovi és még az
általam igen tisztelt, összes regisztrált taggal , valamint azokkal
akiket a fa szeretete még idehoz közénk .
Szép munkáidat elismerve és megcsodálva ,üdvözöllek ! vidor
Avatar
Sandor
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.01.11. 07:33

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: Sandor »

Sziasztok!
Úgy érzem pár szóval le kell írnom az én véleményem.
Nem csak a bizonyos korszak végére kell emlékezni.Nem kellene elfelejteni azt a rengeteg munkát amit bele ölt hogy a régi Mafk működjön.Igen sajnos a vége így alakult!
Nem tudjuk hogy miért / és nem is hiszem,hogy ránk tartozik./Nem kellene elfelejteni azt sem, hogy a régi tagok összekovácsolódását neki köszönhetjük.Remek érzékkel vezette az oldalt.A múlt rosszul sikerült dolgait pedig igyekezzünk elfelejteni!
Én örülök,hogy újra köztünk vagy!
Üdv. Sándor.
Avatar
farongáló
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2012.01.11. 10:16

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: farongáló »

Sziasztok!
Fakézt idézem: "gyerekek ne pörögjetek, pörgessetek"
Üdv farongáló.
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: kovi »

Sziasztok!

Nem is akarok én minden nap ezzel a témával foglalkozni. Az igazságérzetem viszont azt diktálta, hogy mondjam el a véleményemet. Úgy gondolom, hogy ezt olyan hangnemben tettem, amivel nem bántottam meg senkit. De ami a szívemen az a számon. :(


Üdv

Kovi
Avatar
bencezug
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2012.01.11. 07:09

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: bencezug »

Sziasztok!
Emlékek vannak jók, és rosszak, ez az élet velejárója.
A rossz emlék, viszont sokkal nagyobb nyomot hagy , ha 500 lelkes embert foszt meg "valaki" a szórakozásától.

Üdv: bencezug
Avatar
Pozsi
Adminisztrátor
Hozzászólások: 554
Csatlakozott: 2012.01.13. 19:42

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: Pozsi »

Sziasztok!

Emberként szeretnék hozzászólni. (Pedig, mint moderátor első gondolatom az Kovi első hozzá szólásának törlése volt.)
Mindenkinek vannak nehéz helyzetei, vannak döntései amit később megbán, de visszafordítani, vagy módosítani nem tud.
Én amikor a társasághoz kapcsolódtam, volt már egy fajta viszály az akkori fórumon, (melyet nem értettem) mert az egyes fórumokat olvasva pont a lényeget nem értettem, mert az maradt ki.
Ennek a Fórumnak témája: "Emlékek a múltból!" Volt egy régi sláger, aminek az volt a szövegének lényege, hogy csak a szépre emlékezem.
Azt hiszem a társaság nagy része katona viselt, így a katona idejéről órákat tudna mesélni, de egy olyan emléke sincs ami negatív lenne.
Szeretnék, mindenkit arra kérni, hogy gyakorolja a megbocsátás intézményét és a múltat ha feledni nem is tudja, de ne elevenítse fel.
Egy közösségnek a megbocsátásban van az ereje.
Üdv. Pozsi
Avatar
icemann
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012.01.10. 20:13

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: icemann »

Sziasztok!

Uraim, javaslom, zárjuk le ezt a témát, ami elmult, az elmult, ne kezdjük újra a háborgatást, sokkal jobb a béke :lol: :lol:
Avatar
drehas
Örökös tag
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012.01.12. 21:37

Re: Emlékek a múltból!

Hozzászólás Szerző: drehas »

Sziasztok Mindenki.

Őszintén bevallom,hogy vannak hozzászólások,amelyeket egyszerűen nem értek.A multban megszünt egy forum,igaz elég furcsa körülmények között.De emberek mikor történt ez?évekkel ezelött.Akkor miért kell ezzel most foglalkozni?Egyesek bocsánatkérést várnak?Vagy mea kulpát?A régi forumnak én is egyik alapitó tagja voltam.Ez azt jelentené,hogy itt már nem lehetek tag?Isdmétlem,nem értem a
negatív hangvételű hozzászólásokat,mert azt nem értem,hogy a hozzászólók ezekkel mit akarnak elérni.
Ott is voltak jó események,közös örömök.Azokat miért nem idézi senki?
Javasolnám,abba kellene hagyni a multon való siránkozást,és foglalkozzunk a szép jelennel.
üdvözlettel.drehas
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég