Szerszám ajánló

Lezárt
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: kovi »

tomcsifajatek írta:Sziasztok

Ej nem olvastam mostanában a topikot, Mikapu Vajdáék fent voltak a Mesterségek ünnepén a budai várban. Tőlem kb.50 m-re
Nemrég rendeltem eszközt a német Dictum-tól van náluk Scorby stb. Kés elfogadható áron. Az én esetemben a kiszállítás ingyenes volt de ezt egyeztetni kell velük, gondolom értékfüggő.
...és a Crown 8db-os készlet igen jó áron kapható.

Kovi
Avatar
Robo
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2012.02.07. 08:07

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: Robo »

Valóban Kovi, tényleg jó árban vannak itt a kések. Nézelődtem már korábban itt, ugyan még innen nem vásároltam de jónak tűnik a kínálata.
A Crown késekből van nekem pár, speciel én jobban szeretem mint a Sorby késeim. Nem is a vas miatt, mert az egyformán jó, de a nyele jobban fekszik a kézben. Bátran ajánlom mindenkinek, a Sorby-nál kicsit olcsóbb.
Üdv, Robó
tomcsifajatek

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: tomcsifajatek »

Sziasztok

A Dictum webshopjahoz még hozzátenném hogy Budapestre a Dohány utcába levő "hangszerkészítőhöz "göngyölegbe szállíthatnak mert a megrendelt gépem őrajtuk keresztűl érkezett meg----tehát lehet hogy a szállítási költségtől el lehet tekinteni....
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: kovi »

Mikapu!

Valahol írtad, hogy vettél vésőt a Stubaitól. Kérlek írd le részletesen a tapasztalataidat, mert sokat meríthetünk belőle!

Köszi


Kovi
Avatar
fakéz
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2012.01.12. 07:26

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: fakéz »

Kovi: Mikapu fedezte fel, hogy a telephelyünktől kb. 400 m-re van az Aliquander Kft. Ők vették át a Stubai magyarországi képviseletét.
Ha kell, szívesen segítek Neked. Bővebben: Mikapu-tól... üdv: fakéz
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: kovi »

Köszönöm Jenő! valóban gondolkodom pár db Stubai véső beszerzésén.

Üdv


Kovi
Avatar
Mikapu3
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2012.01.16. 07:58

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: Mikapu3 »

Kovi: A Stubai véső nagyon jó. Kovácsolt gyorsacél, szépen kidolgozva. Megveheted nyél nélkül, éger és valamilyen értékesebb trópusifa nyéllel. Én nyél nélkül vettem, hiszen csak tudok hozzá nyelet készíteni. Valóban, ami az asztalosnak már hulladék volt, feketedióból lett a nyél. Azon a rézbilincs pedig a réz-vízcső toldó muffjából. Egy kiad két gyűrűt a nyélhez.
Nézz körül a http://www.stubai.hu helyen. Nem biztos, hogy eligazodsz, nekem nem minden esetben sikerült. Ezért a legjobb, ha e-levélben kérsz faesztergályos véső katalógust és hozzá árlistát. Aztán ókumulálhatod, hogy valahogy összepászítsd a termékeket az árakkal. Belátva, hogy a nyelezettek engem nem érdekelnek, egyetlen lappal kellett ezt elkövetnem, aminek eredménye:
4156 Itt max 800px-es kép tehető fel, talán még éppen olvasható. Ha adsz e-címet, elküldhetem nagyobb méretben is, úgy olvashatóbb. (Remélem ezzel nem követtem el olyat, hogy az adminoknak ezt törölniük kelljen.)
A késminőség kiváló. Jól tartja az élét. Árai olcsóbbak, mint a drechslershop.de helyen a hasonló más márkájú termékek az ottani 19-es áfával. Ráadásul Szfehérvárra érte is lehet menni, ott vagy útközben faesztergályos ismerőst is meg lehet látogatni.
Jó nézelődést!
Néhány spéci cucc csak nyelezve kapható. Rendeléstől az átfutási idő egy-másfél hét. Persze ha kéred, Aliquander Balázs is el tudja küldeni magyar belföldi postával a címedre hazai postadíjjal.
ÁFA: A http://stubai.hu/index.php/kapcsoalt helyen az Alander Kft-t látod, amely (nem tudom hogy csinálja) alanyi adómentes, tehát a megadott nettó árai egyben a bruttó árai is!!!
Küzdj a klímaváltozás ellen: használj fát!
Avatar
icemann
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012.01.10. 20:13

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: icemann »

Mikapu!
Nekem elküldenéd nagyobb méretben, mert nem látom az árakat.
zsolt99@gmail.com

köszi :koc
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: kovi »

Szia Mikapu!

Köszi, már megvannak a katalógus és az árlista. Az érdekel, hogy mik a használati tapasztalatok.
valóban drágán mérik a nyelet. Jobb választás anélkül.
Üdv

Kovi
Avatar
Mikapu3
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2012.01.16. 07:58

Re: Szerszám ajánló

Hozzászólás Szerző: Mikapu3 »

Kovi: használat = nagyon jó.
Küzdj a klímaváltozás ellen: használj fát!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég