Faesztergályost keresek Vasvár környékéről.

Lezárt
Nándi

Faesztergályost keresek Vasvár környékéről.

Hozzászólás Szerző: Nándi »

Sziasztok !

Antik bútorokat javítok, eme tevékenységemhez keresek egy jó szakembert, aki megcsinálná alkalmi megrendeléseimet.
tel: 06703631308
Avatar
Mikapu3
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2012.01.16. 07:58

Re: Faesztergályost keresek Vasvár környékéről.

Hozzászólás Szerző: Mikapu3 »

Van itt a bal sávban egy menü, annak alján: Térkép. Kattints rá. Ebből azt látom, hogy aki e csapatból neked közel van: Kiscsiszi, Farongáló, Laci55 és Laci71, meg a valamivel távolibb többiek.
Meg add meg a max hossz és max átmérő adatokat, abból tudható, hogy mekkora gép kell hozzá.
Küzdj a klímaváltozás ellen: használj fát!
jmedvegy

Re: Faesztergályost keresek Vasvár környékéről.

Hozzászólás Szerző: jmedvegy »

Üdv!

Aligha hinném, hogy annyira nagyméretű dolgokról lenne szó, inkább kisebbek, de precíz méret és tűréssel készítve. Inkább kisebb méretek lehetnek az érdekesek. De ott a szám, lehet jelentkezni.
Nándi

Re: Faesztergályost keresek Vasvár környékéről.

Hozzászólás Szerző: Nándi »

Nos,hosszu távra tervezek, és kb 1000m/m-nél,és 150m/m-nél nagyobb átmérő ritkán van,de előfordulhat. A méretpontosság annyira nem számít,hiszen a "régiek" is vétettek 1-2-3 m/m-t. Ami nekem fontosabb,az a kidolgozás,hogy ne vakarva legyen. Meg persze a mocskos anyagiak ami még szempont,mert 1-2 alak olyan elszállt árakat akar kérni,hogy néha leülök tőle
Avatar
Varifer
Site Admin
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2012.01.09. 22:36

Re: Faesztergályost keresek Vasvár környékéről.

Hozzászólás Szerző: Varifer »

Szervusz!
Még mindig nem tudjuk, hogy ki vagy és merről jöttél ..... ?
A lent nevezett munkálatokat számlásan áfás vagy nyugtás megoldásként kell kezelni!
A Fa anyagot ki biztosítja?
Mert hogy ezek a kérdések sem mellékesek.

Nos hát igen azok a "mocskos anyagiak"!!!!
Mert, hogy annak az illetőnek aki képes minőségben is dolgozni bizony nem kevés "mocskos anyagiakba" került eljutni odáig.
Ráadásul a restaurálás sem egy pénztárca kímélő szórakozás, ... de egy jó bevételi forrás.
Ezek után már várom, hogy minimum számlával de áfa nélkül kellene dolgozni.
Barátom szerintem te rossz helyen keresel alkalmazottat!

Üdvözlettel: Vári Ferenc
  • /Az oldal üzemeltetője, tulajdonosa./
Tisztelettel: Varifer
Nándi

Re: Faesztergályost keresek Vasvár környékéről.

Hozzászólás Szerző: Nándi »

Tisztelt Varifer!
Nem alkalmazottat keresek,és nem ingyen várom el a megrendelt munkát. sőt nekem a számla se kell annyira.Pár éve Vas megyébe költöztem az Alföldröl,és nehézzé vált vele a kapcsolattartásom.de mai napig kiváló szakembernek tartom.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég