tömörítő nyél

Lezárt
simi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.11.16. 03:15

tömörítő nyél

Hozzászólás Szerző: simi »

Sziasztok!

Simi vagyok, Pesten a műegyetemen tanulok, a kávé világából, egy másik hobbiból csöppentem ide.

Már nézegetem egy ideje a fórumot, hogy miket tudtok csinálni fából.
Nemrég belekezdtem egy projektbe, ezért bátorkodtam ide írni, kikérni a véleményeteket a dologról.

"Saját" készítésű kávés kellékeket szeretnék csinálni, ehhez keresnék egy kreatív faesztergályos szakit, akivel el lehet beszélgeti a dologról meg le is gyártaná nekem. Esetleg meg is nézhetnék egy ilyen folyamatot, mert érdekel a dolog, mindig is tetszett az esztergálás.
Elnézve a munkátokat, nem hiszem hogy nagy kihívást jelentene az általam kért fa nyelek elkészítése meg későbbiekben más kiegészítők ha lenne rá kereslet, de ezt rátok bízom.

Ide raktam fel pár képet, ilyesmikre gondoltam. Kb 40-50mm átmérőjű darabok ezek. Tetszene ha valamilyen különleges fából is meg lehetne csinálnia nyelet, esetleg valami mintázatot bele. Nekem pl. nagyon tetszik a képek közötti sakktáblás berakás. A gravírozás meg a fém részek már az én dolgom lenne megoldani.
Első körben kb 15-20 db ilyen nyelet képzeltem el.

Lenne aki vállalkozik erre a feladatra, ilyen mennyiségben vagy teljesen rossz helyet kopogtatok?

Köszi előre is!

Simi
Avatar
Pozsi
Adminisztrátor
Hozzászólások: 554
Csatlakozott: 2012.01.13. 19:42

Re: tömörítő nyél

Hozzászólás Szerző: Pozsi »

Szia!

Jó helyen kopogtatsz, csak rossz topikba írtál. :D

(Javítottam.)
Üdv. Pozsi
Avatar
Robo
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2012.02.07. 08:07

Re: tömörítő nyél

Hozzászólás Szerző: Robo »

Szia,

nem olyan rég csináltam én is egy kávé tömködőt a feleségemnek. Találtam boltot ahol vasat lehet külön kapni, ugyanott nyél is van, az árak miatt érdekes lehet.
Nem nagy dolog elkészíteni, de az igényes megmunkálás, felületkezelés, csavar ragasztása azért némi időt igénybe vesz. Kíváncsi lennék mennyit szánnál egy darabra. :k

5013
Üdv, Robó
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég