VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Lezárt
Avatar
Abovo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.01.14. 15:05

VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: Abovo »

Kedves Barátaim!

A nyári összejövetelünk sikerén felbuzdulva, és Fakéz barátommal közös szervezésben, szeretettel meghívok mindenkit a VIII. Országos Faesztergályos Találkozóra, melynek időpontja 2015. december 28. 8:00-tól, december 29. 20:00-ig. (Az éjszakai forgácsgyártás természetesen csak opció, és nem kötelező elem… )
Helyszíne az Alba Bútor Stúdió Kft. telephelye, 8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100. (153-as épület).
Az aktív fanyűvőkön felül természetesen most is szívesen látunk minden kedves érdeklődőt, akár csak nézelődni, akár vésőt kézbe fogni…

Az aktív résztvevőktől kérem, hogy a részvételi szándékot, valamint ebéd és szállás igényt jelezzétek felém a szalai@albabutor.hu email címre!
Faanyag és néhány gép, természetesen rendelkezésre áll, viszont aki teheti, kérem, hogy hozza a saját gépét, szerszámait, hosszabbítóját, stb.
A kiállítandó alkotások számára természetesen az állványok most is rendelkezésre állnak, így kérném, hogy az „amire büszke vagyok”, és az „ez nem én voltam” kategóriából egyaránt hozzatok magatokkal…
A találkozó pontos programja, egymás jókedvű macerálásán, és vésőink élének koptatásán felül még teljes mértékben nyitott. Erre vonatkozó ötleteket, javaslatokat, sőt akár szervezési segítséget szívesen fogadunk.
Remélem, hogy a töltött káposztától és diós bejglitől eltelve minél többeknek jelent ellenállhatatlan csábítást ismét találkozni! :)
Várom a jelentkezéseket!
Üdv: Szalai Csaba (Abovo)
Üdv: Abovo
Avatar
Cilu
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.01.16. 16:25

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: Cilu »

Szia Csaba.Nagyon valószínű,hogy a Páhi Sanyi barátommal együtt megyünk.Gépet nem szándékozok vinni,mert egyikünk sem emelhet.Az ünnepekkel kapcsolatban csak annyit,hogy BÉKÉS ,BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOK! A legközelebbi viszontlátásig.
Üdv Laci.
Avatar
fakéz
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2012.01.12. 07:26

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: fakéz »

A fehérvári FASZIK 8 fővel jelentkeznek, szállást senki nem kér, enni 3 fő szeretne mindkét napon. Boldog békés karácsonyi ünnepeket!
huat
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.01.19. 18:09

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: huat »

Sziasztok.
Egyenlore úgy fest hogy 28 megyek másodmagammal talán 29 is egyedul.Ha kell vihetek gépet is .Szálás nem kell ,kaja igen.
:l
gojoska89
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.02.10. 22:38

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: gojoska89 »

szia én is jelentkeznék barátnőstül 28 ra!
szállást nem kérünk de enni szeretnénk!
Boldog karácsonyi ünnepeket!!!

Üdv gojoska89
Avatar
kiscsiszi
Globál moderátor
Hozzászólások: 351
Csatlakozott: 2013.01.24. 14:35

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: kiscsiszi »

Sziasztok!

Megpróbálok elmenni, de az elmúlt 2 évben egyszer sem sikerült, lévén, hogy karácsony és szilveszter között van nálunk a Canossa-járás (rokontól rokonig)...
Viszont nagyon jó lenne már egyszer ott lenni, tanulni, nézelődni!
Üdv: kiscsiszi
- Az a veszély már nem fenyeget, hogy táltossá legyek -
Avatar
kovi
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.01.11. 20:04

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: kovi »

Szia Csabi!

Egy napra, 28.-ra tudok menni. Valószínűleg az ebédetek nem lesz húsmentes, így köszönöm, de magam gondoskodom elemózsiáról.

Üdv


Kovi
Avatar
brutus
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2012.01.12. 20:54

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: brutus »

Szia Csaba!
Nagy valószínűséggel 28- án megyek! Szállást nem, de ebédet kérnék.
Üdvözlettel. brutus
Aki öt szóval mondja el, amit hárommal is el lehetne mondani, az egyéb gazságokra is képes.
Avatar
Laszlo59
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.12.12. 18:52

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: Laszlo59 »

Sziasztok
28.-án én is jövök.

Üdv Laci
Avatar
Laci71
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.11.04. 14:08

Re: VIII. Országos Faesztergályos Találkozó

Hozzászólás Szerző: Laci71 »

Sziasztok!

28.án én is megyek ,olyan régóta készülök.. :l
Üdv: Laci71
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég